hotel spa - spa nad morzem - spa w górach - pakiety spa - zabiegi spa - spa hotele
Wyniki wyszukiwania / SPA Nałęczów

SPA Nałęczów

Adres

Inny

Miasto:
Województwo:
Kod:
Ulica:

Nałęczów
lubelskie
24-150
Paderewskiego 1a

Kontakt

Tel:
Fax:
E-mail:
www:

+48 81 501 60 27
+48 81 501 46 08
marketing@zlun.pl
www.zlun.pl

Weekend dla Pani/Pana

cena: 1050.00 zł

SPA Nałęczów - Nałęczów - hotele spa - zabieg spa - spa nad morzem - spa w górach

Termy Pałacowe to elegancki ośrodek oferujący usługi hotelowe, zabiegowe, konferencyjne i gastronomiczne.

Zaletą Term Pałacowych jest fakt, że z zabiegów można skorzystać na miejscu - tutaj znajduje się m.in. basen z przygotowanymi stanowiskami do gimnastyki wodnej, która odbywa się pod okiem instruktora.

Ponadto można korzystać z hydromasaży, biczów szkockich , fango oraz masażu klasycznego. Specjalnością ośrodka są zabiegi Extreme: masaż kamieniami, zabieg Moxae, kąpiel w algach lub minerałach.

Część hotelowa może przyjąć 100 osób w pokojach dwuosobowych. Pokoje urządzone są wygodnie i nowocześnie. Restauracja Termy Pałacowe zaprasza na śniadania, obiady i kolacje.

Języki w recepcji:Płatności:SPA Nałęczów

Typ obiektu: Inny

Dane adresowe:

Miasto: Nałęczów
Województwo: lubelskie
Kod: 24-150
Ulica: Paderewskiego 1a

Dane kontaktowe:

Telefon: +48 81 501 60 27
Fax: +48 81 501 46 08
E-mail: marketing@zlun.pl
www: www.zlun.pl


więcej informacji pod adresem:
http://www.wspanialespa.pl/prezentacja/opis_obiektu/98

Opis usług SPA:

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała: regenerujące, odmładzające, relaksujące i tonizujące w salonach Clarins i Thal’ion a także zabiegi odnowy biologicznej. Ponadto zapraszamy do Kompleksu wodnego Atrium o powierzchni 300m2 oferującego łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe i jacuzzi. Masaże cząsteczkami powietrza dotleniają ciało, poprawiają ukrwienie i rozluźniają mięśnie. Gejzery, dysze masujące i łabędzia szyja zapewniają głęboki masaż ciała, rozluźnienie mięśni, wzmocnienie i witalność. Do dyspozycji Gości są również tory do pływania i sztuczna rzeka, oraz sauny sucha i mokra. Będąc w Atrium również trzeba skorzystać z kąpieli w basenie białej glinki, sprowadzanej na potrzeby zabiegów z Grecji. Najczęściej, biała glinka wykorzystywana jest w zabiegach kosmetycznych twarzy. W Nałęczowie można zastosować ten zabieg na całe ciało. Biała glinka poprawia wygląd skóry i wygładza ją. Masując całe ciało sprawia, że skóra staje się aksamitna w dotyku. W Atrium zadbają Państwo także o swoje włosy w salonie fryzjerskim Matrix.

Pakiety SPA:

Nazwa pakietu: Standard
Ilość dni: 2
Cena: 305.00 PLN
Nazwa pakietu: Weekend dla Pani/Pana
Ilość dni: 3
Cena: 1050.00 PLN